Mina 247

Na mobil, kartu, kapesníčky, léky, kontaktní adresy

Malá lehká kabelka s vnitřní přepážkou (rozdělení na dva prostory), například pro mobil a klíče, doklady, peníze. Nosí se na rameni, přes rameno nebo převážně crossbody - křížem přes hrudník.

Výhody:

- nastavitelné ucho 70 až 150 cm

- vnitřní kapsa/přepážka

- použitý lehký materiál - nepromokavá kočárkovina

Na výlety, na dovolenou, na venčení, na malé procházky nebo pro bezpečnější uložení dokladů, peněz a mobilu.

Jedna strana tašky potisk, druhá (zadní) černá. Materiál je vysoce odolná tkanina 180 - 200 g/m2 s nepromokavým zátěrem. Kabelka je praktická, odolná a lehká bez podšívky. Vnější rozměry: 18 cm  x 22 cm cm (měřeno od zipu).

Záruka: 24 měsíců

Platba: zboží můžeš uhradit online, dobírkou, hotově nebo kartou v Lelově (PSČ 415 01) osobně. Převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.

Doprava: osobní odběr v Lelově (PSČ:415 01) zdarma, Zásilkovnou na pobočku, nebo do Z-boxu. Cena podle promo akcí, které na dopravu stále nějaké běží :-)

Výměna a vrácení do 30 dnů od nákupu.

Klasický střih, ověřený rozměr 2023.

Lelov pod Milešovkou v severních Čechách.

Údržba:

- nepromokavý tkaný polyester: velmi snadná údržba vlažnou vodou na 30 stupňů - praní v ruce nebo mýdlovou pěnou a rychle uschne.

Obvyklé je odeslání do týdne, nejpozději do 21 dnů. Děkujeme za vstřícnost a Váš respekt k lokální výrobě. Budeme Vás informovat o termínu odeslání při potvrzení objednávky. Pokud dodání spěchá - napište a najdeme řešení.

Nenašla jsi co chceš? Napiš nám na email: kourilradek@email.cz

249,00 Kč