Cadella

Nákupní, cestovní, "tahací" taška

Výhody:

- použitý materiál nepromokavá kočárkovina

- uzavíratelná zipem po celé délce

- vnitřní otevřená kapsička na mobil a doklady nebo klíče

Elegantní a praktická cestovní nebo nákupní taška. Třeba zaletím s Vámi ráda na dovolenou a pak budu věrně sloužit jako Vaše nákupka :-)

Jedna strana tašky potisk, druhá (zadní) černá. Materiál je vysoce odolná tkanina 180 - 200 g/m2 s nepromokavým zátěrem. Taška je praktická, odolná a lehká bez podšívky. Rozměr: šířka 40 x 36 cm + dno 10 cm. Taška byla při focení vycpána polštářem 40 x 40 cm.

Záruka: 24 měsíců

Platba: zboží můžeš uhradit online, dobírkou, hotově nebo kartou v Lelově (PSČ 415 01) osobně. Převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.

Doprava: osobní odběr v Lelově (PSČ:415 01) zdarma, Zásilkovnou na pobočku, nebo do Z-boxu. Cena podle promo akcí, které na dopravu stále nějaké běží :-)

Výměna a vrácení do 30 dnů od nákupu.

Klasický střih, již 10 let ověřený rozměr.

Lelov - Tvořivá sousedská spolupráce v severních Čechách.

Údržba:

- nepromokavý tkaný polyester: velmi snadná údržba vlažnou vodou na 30 stupňů - praní v ruce nebo mýdlovou pěnou a rychle uschne.

Obvyklé je odeslání do týdne, nejpozději do 21 dnů. Děkujeme za vstřícnost a Váš respekt k lokální výrobě. Budeme Vás informovat o termínu odeslání při potvrzení objednávky. Pokud dodání spěchá - napište a najdeme řešení.

Nenašla jsi co chceš? Napiš nám na email: kourilradek@email.cz

Zvolte si variantu:

Cena od 329,00 Kč