Berušky

Líbí se ti tento motiv? Můžeš mít komplet dle svého výběru nebo to co zrovna potřebuješ.

Nákupní taška: použitý materiál nepromokavá kočárkovina, uzavíratelná zipem po celé délce, vnitřní otevřená kapsička na mobil a doklady nebo klíče. Elegantní a praktická cestovní či nákupní taška. Zaletím s Vámi ráda na dovolenou složená v zavazadle a pak budu věrně sloužit jako Vaše nákupka :-)  Přední strana tašky s uvedeným motivem, druhá (zadní) černá. Materiál je vysoce odolná tkanina 180 - 200 g/m2 s nepromokavým zátěrem. Taška je praktická, odolná a lehká bez podšívky. Rozměr: šířka 40 x 36 cm + dno 10 cm. Taška byla při focení vycpána polštářem 40 x 40 cm. Ucha 2x 25 mm široká, černá , délka 66 cm - vhodná na rameno či do ruky.

Stahovací vak na záda: použitý materiál nepromokavá kočárkovina, uzavíratelná vnitřní kapsa na mobil a doklady nebo klíče. Praktický stahovací vak na záda. Přední strana vaku potisk (barevná) s motivem, druhá (zadní) černá. Materiál je vysoce odolná tkanina 180 - 200 g/m2 s nepromokavým zátěrem. Vak je lehký, odolný a bez podšívky. Rozměr: šířka 42 x 40 cm. Šňůry černé, pletené PES 8 mm.

Taška crossbodybag: použitý materiál nepromokavá kočárkovina, uzavíratelná zipem po celé délce, vnitřní přepážka rozdělující tašku na dva oddíly. Elegantní a praktická lehká kabelka bez podšívky. Přední strana tašky potisk (barevná), druhá (zadní) černá. Materiál je vysoce odolná tkanina 180 - 200 g/m2 s nepromokavým zátěrem. Taška je praktická, odolná a lehká bez podšívky. Rozměr: 32 x 36 cm + dno 6 cm. Nastavitelný černý popruh PES, 30 mm délka 150 cm.

Kabelka crossbodybag: Zapínání těla kabelky pevným zipem se dvěma jezdci v nejvyšší části. vnější bezpečnostní velká kapsa na zip v zadní části kabelky pobere velkou peněženku i mobil. Vnitřní otevřená dvojitá přihrádka na drobnosti v podšívce. Hlavní materiál je lehká, odolná a praktická kočárkovina (100% tkaný polyester s nepromokavým zátěrem), vnitřní neviditelné výztuhy, které drží stálý tvar. Podšívka z bavlněného plátna, motiv podšívky se může mírně lišit. Rozměr: vnější 33 x 26 x 10 cm a krásně zpevněné oválné dno 31 x 10 cm. Popruhy pohodlné 30 mm široké, černé barvy.

Střední batoh: Hlavní zapínání na zip (2 jezdce) v klopě, bezpečná vnější kapsa se zapínáním opět na zip (2 jezdce) umístěná na zádové straně batohu, vnitřní dvojitá přihrádka na drobnosti v podšívce. Hlavní materiál je lehká, odolná a praktická kočárkovina (100% tkaný polyester s nepromokavým zátěrem), vnitřní neviditelné výztuhy, které drží stálý tvar. Podšívka z bavlněného plátna, motiv podšívky se může mírně lišit. Popruhy batohu pohodlné 30 mm široké, černé barvy. Rozměr: 24 x 30 x 9 cm (A4) se sklopenou klopou, s napřímenou klopou je vyšší a to na celkových 45 cm, oválné dno 23 x 9 cm,

Kabelkobatoh: Můžete nosit jako kabelku nebo batoh. Hlavní zapínání na zip (2 jezdci), bezpečná hluboká vnější kapsa se zapínání na zip (2 jezdci) umístěná na zádové straně, vnitřní dvojitá přihrádka. Lehký a odolný materiál, s výztuhou a s podšívkou. Rozměr: vnější 30 x 38 x 12 cm a krásně zpevněné oválné dno 29 x 12 cm. Hlavní materiál je lehká, odolná a praktická kočárkovina (100% tkaný polyester s nepromokavým zátěrem), vnitřní neviditelné výztuhy, které drží stálý tvar. Podšívka z bavlněného plátna, motiv podšívky se může mírně lišit. Popruhy kabelkobatohu pohodlné 30 mm široké, černé barvy.

Velký batoh: má v klopě komoru, která sahá až na dno tohoto batohu a vytváří úžasný prostor cca 12-15 litrů. Zapínání klopy k batohu je magnetické. Hlavní zapínání na zip (2 jezdce), bezpečná vnější kapsa se zapínáním opět na zip umístěná na zádové straně batohu :-), vnitřní dvojitá přihrádka na drobnosti v podšívce. Hlavní materiál je lehká, odolná a praktická kočárkovina (100% tkaný polyester s nepromokavým zátěrem), vnitřní neviditelné výztuhy, které drží stálý tvar. Podšívka z bavlněného plátna, motiv podšívky se může mírně lišit. Popruhy batohu pohodlné 30 mm široké, černé barvy. Rozměr: 34 x 40 x 11 cm se sklopenou klopou, s napřímenou klopou je vyšší, oválné dno 27 x 11 cm.


Použitý obrázek se pro jednotlivé výrobky nemění, použije se adekvátní část.

Záruka: 24 měsíců

Platba: zboží můžeš uhradit online, dobírkou, hotově nebo kartou v Lelově (PSČ 415 01) osobně. Převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.

Doprava: osobní odběr v Lelově (PSČ:415 01) zdarma, Zásilkovnou na pobočku, nebo do Z-boxu. Cena podle promo akcí, které na dopravu stále nějaké běží :-)

Výměna a vrácení do 30 dnů od nákupu.

Lelov pod Milešovkou v severních Čechách.

Údržba:

- nepromokavý tkaný polyester: velmi snadná údržba vlažnou vodou na 30 stupňů - praní v ruce nebo mýdlovou pěnou a rychle uschne.

Obvyklé je odeslání do týdne pokud je materiál v tisku nebo skladem - nejpozději do 21 dnů pokud je motiv vyprodaný a čekáme na tisk. Děkujeme za vstřícnost a Váš respekt k lokální výrobě. Budeme Vás informovat o termínu odeslání při potvrzení objednávky. Pokud dodání spěchá - napište a najdeme řešení.

Nenašla jsi co chceš? Napiš nám na email: kourilradek@email.cz nebo +420 775 605 601

Zvolte si variantu:

Cena od 359,00 Kč