Možnosti doručení

Radujeme se s každého setkání se svými přáteli, kteří mají zájem o nás a o naše výrobky či produkty.

Osobní vyzvednutí

Žijeme a tvoříme v malebné vísce Lelov pod horou Milešovkou v Chráněném krajinném území České středohoří v kraji Ústeckém, v okrese Teplice s úžasnými výhledy na Krušné hory. Odběr je možný obvykle v pondělí po celý den a v ostatní dny v odpoledních a podvečerních hodinách. Žádáme Vás, aby jste si termín dohodnuli vždy předem na telefonu +420 775 605 601.

Odkaz na mapu ZDE.

U nás doma v Lelově a nebo na akcích, kde zrovna prodávýme: To zjistíte ZDE  Zavolejte na telefon +420 775 605 601 a dohodnome se kdy kde budeme.

Zasílání

Pro zasílání našich výrobků využíváme Českou poštu a Zásilkovnu. Českou poštou zasíláme v krabičkách velikosti (333x234x50 mm) pro doporučené psaní a nebo dle volby jako balík do ruky. Zásilkovna má svá výdejní místa, boxy s neomezenou pracovní dobou a dodává slušně také na adresu dodání. Určitě si vyberete při objednávání z aktuální nabídky při procesu objednávky v e-shopu. Jsme zastánci toho, že na dopravě nemusíme vydělávat a tak ceny za dopravu kopírují ceny přepravní společnosti.

Platba

Platbu při osobním předání můžete realizovat kartou nebo hotově. Přes e-shop můžete využít online platbu platební kartou nebo pomalejší, ale také bezpečné uhrazení bankovním převodem. Poslední variantou je dodání na dobírku, kdy můžete většinou platit hotově (doporučujeme připravit si přesnou částku) nebo platební kartou, to však vždy závisí od vybavení řidiče, který k vám přijede.

Vejce a rostliné produkty nezasíláme.